2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 159 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 145 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жартытөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 128 682 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 877 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 360 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 110 445 мың теңге;
2) шығындар – 130 151 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 469 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 469 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 66 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2023 жылы аудандық бюджеттен Жартытөбе ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 82 803,0 мың теңге болып белгіленсін.
3. Жуантөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 878 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 292 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 65 586 мың теңге;
2) шығындар – 72 928 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельских округов и поселков на 2023-2025 годы
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2022 года № 159. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Созакского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 145 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2023-2025 годы согласно приложениями 1 соответственно, в том числе на 2023 года следующих объемах:
1) доходы – 128 682 тысяч тенге:
налоговые поступления –16 877тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 110 445тысяч тенге;
2) затраты – 130151 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 469тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 469тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 469 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жартытобе в сумме 82 803,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 878 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 292тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 65 586тысяч тенге;
2) затраты – 72 928тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 050тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 050 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 66 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
4. 2023 жылы аудандық бюджеттен Жуантөбе ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 61 311,0 мың теңге болып белгіленсін.
5. Қарақұр ауылдық округі 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 92 558 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 711 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 690 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 82 157мың теңге;
2) шығындар – 95 807 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 249 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 249 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 66 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
6. 2023 жылы аудандық бюджеттен Қарақұр ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 63 979,0 мың теңге болып белгіленсін.
7. Қаратау ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 10-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 70 507 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 44 260 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 26 247мың теңге;
2) шығындар – 77 058 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 551мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 551 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 551 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 15.08.2023 № 42 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
8. 2023 жылы аудандық бюджеттен Қаратау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 22 202,0 мың теңге болып белгіленсін.

используемые остатки бюджетных средств – 1 050 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жуантобе в сумме 61 311,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2023-2025 годы согласно приложениям 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 558 тысяч тенге:
налоговые поступления –9 711тысяч тенге;
неналоговые поступления – 690тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 82 157 тысяч тенге;
2) затраты – 95 807 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 249тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 249тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 249 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Каракур в сумме 63 979,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа Каратау на 2023-2025 годы согласно приложениям 10 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 507 тысяч тенге:
налоговые поступления –44260 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26 247 тысяч тенге;
2) затраты – 77 058тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 551тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 551тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 551тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 15.08.2023 № 42 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Каратау в сумме 22 202,0 тысяч тенге.

9. Құмкент ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 13-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 111 717 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 864 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 ;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 100 853 мың теңге;
2) шығындар – 113 342 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 625 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 625 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджетқаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 625 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 66 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
10. 2023 жылы аудандық бюджеттен Құмкент ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 76 159,0 мың теңге болып белгіленсін.
11. Созақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 16-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 104094 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 29 173 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 372 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 71 549мың теңге;
2) шығындар – 109 246мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 152 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 152 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 66 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
12. 2023 жылы аудандық бюджеттен Созақ ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы мың теңге 62 460,0 мың теңге болып белгіленсін.
13. Сызған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 19-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 102 131 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 160 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 260 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

9. Утвердить бюджет сельского округа Кумкент на 2023-2025 годы согласно приложениям 13 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 717тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 864тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 100 853 тысяч тенге;
2) затраты – 113 342тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 625тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 625тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 625 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Кумкент в сумме 76 159,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет сельского округа Созак на 2023-2025 годы согласно приложениям 16 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 094 тысяч тенге:
налоговые поступления –29 173тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 372тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 71 549 тысяч тенге;
2) затраты – 109 246тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 152тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –5 152 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 152 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Созак в сумме 62 460,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет сельского округа Сызган на 2023-2025 годы согласно приложениям 19 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 131 тысяч тенге:
налоговые поступления –14 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 260 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсiмi–87 711 мың теңге;
2) шығындар – 102 897 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -766 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 766 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 766 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 66 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
14. 2023 жылы аудандық бюджеттен Сызған ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 78 130,0 мың теңге болып белгіленсін.
15. Шолаққорған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 22-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 239 184 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 97 839 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 940 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 138 405 мың теңге;
2) шығындар- 251 518 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 334мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 334 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 334 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 66 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
16. 2023 жылы аудандық бюджеттен Шолаққорған ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 111 514,0 мың теңге болып белгіленсін.
17. Шу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 25-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер– 43 381мың теңге:
салықтық түсiмдер – 694 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 42 687мың теңге;
2) шығындар – 44 117мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

поступления трансфертов – 87 711 тысяч тенге;
2) затраты – 102 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -766 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –766 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 766 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Сызган в сумме 78 130,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет сельского округа Шолаккорган на 2023-2025 годы согласно приложениям 22 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 184 тысяч тенге:
налоговые поступления –97 839тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 940тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 138 405 тысяч тенге;
2) затраты – 251 518 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 334тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –12 334 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 334 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шолаккорган в сумме 111 514,0тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет сельского округа Шу на 2023-2025 годы согласно приложениям 25 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 381 тысяч тенге:
налоговые поступления –694 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –42 687 тысяч тенге;
2) затраты – 44 117 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

22. 2023 жылы аудандық бюдеттен Таукент кент бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 33 146,0 мың теңге болып белгіленсін.
23. Тасты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 34-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 50 013 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 873 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 41 640 мың теңге;
2) шығындар – 53 983 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 970 мың теңге;

22. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка Таукент в сумме 33 146,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет сельского округа Тасты на 2023-2025 годы согласно приложениям 34 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 013 тысяч тенге:
налоговые поступления –8 373тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 41 640 тысяч тенге;
2) затраты – 53 983 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 970тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 970 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 970 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 29.11.2023 № 66 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
24. 2023 жылы аудандық бюджеттен Тасты ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 37 570,0 мың теңге болып белгіленсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 970тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 970 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 29.11.2023 № 66 (вводится в действие с 01.01.2023).
24. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Тасты в сумме 37 570,0 тысяч тенге.