Түлкібас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/1-07 "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 26/1-07 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/1-07 "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақбиік ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 54 195 мың теңге:
салықтық түсiмдер –9 214 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–44 981 мың теңге;
2) шығындар –55 280 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1085 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1085 мың теңге.
2. Арыс ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 469 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 989 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–42 480 мың теңге;
2) шығындар –52 888 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -419 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –419 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 419 мың теңге.
3. Балықты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 73 221 мың теңге:
салықтық түсiмдер –21 173 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 17/1-07 "О бюджетах поселковых и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 30 ноября 2022 года № 26/1-07. Прекращено действие в связи с истечением срока
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубаского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 17/1-07 "О бюджетах поселковых и сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1-15 изложит в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 195 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 44 981 тысяч тенге;
2) затраты – 55 280 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1085 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1085 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1085 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 469 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 989 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 42 480 тысяч тенге;
2) затраты – 52 888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 419 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –419 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –419 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 221 тысяч тенге:
налоговые поступления –21 173 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсiмi – 52 048 мың теңге;
2) шығындар – 74 565 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1344 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1344 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1344 мың теңге.
4. Жабағылы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 10,11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 61 677 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7 769 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 428 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –0;
трансферттер түсiмi – 53 480 мың теңге;
2) шығындар – 62 153 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -476 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 476 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 476 мың теңге .
5. Жаскешу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 13,14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 62 790 мың теңге:
салықтық түсiмдер –12 953 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –0;
трансферттер түсiмi – 49 827 мың теңге;
2) шығындар – 63 434 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы(профициті) – -644 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –644 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 644 мың теңге.
6. Келтемашат ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 16,17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 51 509 мың теңге:
салықтық түсiмдер –12 077 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –0;

поступления трансфертов – 52 048 тысяч тенге;
2) затраты – 74 565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1344 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1344 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1344 тысяч тенге .
4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 677 тысяч тенге:
налоговые поступления –7 769 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 428 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 53 480 тысяч тенге;
2) затраты – 62 153 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -476 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 476 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 476 тысяч тенге .
5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 790 тысяч тенге:
налоговые поступления –12 953 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге ;
поступленияе от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49 827 тысяч тенге;
2) затраты – 63 434 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -644 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 644 тысяч тенге :
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 644 тысяч тенге .
6. Утвердить бюджет сельского округа Келтемашат на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год следующих объемах:
1) доходы –51 509 тысяч тенге:
налоговые поступления –12 077 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
16. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы С.Сейсенбаев
Түлкібас аудандық маслихаты
2022 жылғы 30 қазандағы
№ 26/1-07 шешіміне қосымша
Түлкібас аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 17/1-07 шешіміне 1-қосымша
Акбиік ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настояшему решению.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С.Сейсенбаев
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного маслихата
от 30 октября 2022 года № 26/1-07
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного маслихата
от 27_декабря 2021 года № 17/1-07
Бюджет Акбиикского сельского округа на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3