Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 13-71-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 21-140-VII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 13-71-VІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26110 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 20 959844 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 726 029 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7 358 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 72 170 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 17 154 287 мың теңге;
2) шығындар – 21 102 489 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 562 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 18 378 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –18 940 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -142 083 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 142 083 мың теңге:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 18-71-VІІ "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 23 сентября 2022 года № 21-140-VII
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 18-71-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26110) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 959844 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 726 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 358 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 72 170тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 154 287 тысяч тенге;
2) затраты – 21 102 489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 562 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 18 378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 940 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -142083 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 142083 тысяч тенге:

1 474 948
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
767 987
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 138
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 526
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
158 343
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
67 000
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
336 265
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
98 689
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
99 339
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 339
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 341
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 498
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 177 864
1
Тұрғын үй шаруашылығы
272 383
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 156
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 156
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
271 227
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
238 678
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
32 549
2
Коммуналдық шаруашылық
475 562
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
475 562
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
92 100
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
28 449
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
292 673
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
62 340
3
Елді-мекендерді көркейту
429 919
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 474 948
002
Программа занятости
767 987
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 138
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 526
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
158 343
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
67 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
336 265
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
98 689
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
99 339
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99 339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86 341
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 498
021
Капитальные расходы государственного органа
5 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 177 864
1
Жилищное хозяйство
272 383
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 156
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 156
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
271 227
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
238 678
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
32 549
2
Коммунальное хозяйство
475 562
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
475 562
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
92 100
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
28 449
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
292 673
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
62 340
3
Благоустройство населенных пунктов
429 919
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)