Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 13-71-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 22-144-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 13-71-VІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26110 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 20 765 033 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 427 669 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8 012 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 72 170 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 17 257 152 мың теңге;
2) шығындар – 20 907 679 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 562 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 18 378 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –18 940 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -142 084 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 142 084 мың теңге:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 13-71-VІІ "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 25 ноября 2022 года № 22-144-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 18-71-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26110) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 765 033 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 427 669 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 012 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 72 170 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 257 152 тысяч тенге;
2) затраты – 20 907 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 562 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 18 378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 940 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -142 084 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 142 084 тысяч тенге: