Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 9-42-VI ""Б" корпусы Жетісай аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешiмiне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 маусымдағы № 22-136-VII шешiмi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 5-26-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 04.07.2023 № 5-26-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Б" корпусы Жетісай аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 9-42-VI шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Б" корпусы Жетісай аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындауға және мемлекеттік лауазымнан босатуға құқығы бар лауазымды тұлғамен (бұдан әрі – уәкілетті тұлға) персоналды басқару қызметі немесе ол болмаған жағдайда персоналды басқару қызметінің (кадр қызметінің) (бұдан әрі – персоналды басқару қызметі) міндеттерін атқару жүктелген өзге құрылымдық бөлімше (тұлға) жұмыс органы болып табылатын Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады.
Комиссия құрамы уәкілетті тұлғамен анықталады, комиссия мүшелерінің саны 5 адамнан кем болмауы тиіс.";
40-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"40. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, персоналды басқару қызметімен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және/немесе мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 39-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады.";
41-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Утанов

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 22 ноября 2018 года № 9-42-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жетысайского районного маслихата"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 21 июня 2022 года № 22-136-VII. Утратило силу решением Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 4 июля 2023 года № 5-26-VIII
Сноска. Утратило силу решением Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 04.07.2023 № 5-26-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 22 ноября 2018 года № 9-42-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жетысайского районного маслихата" следующие изменения:
в методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жетысайского районного маслихата, утвержденной указанным решением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Для проведения оценки должностным лицом, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б" (далее – уполномоченное лицо), создается Комиссия по оценке (далее – Комиссия), рабочим органом которой является служба управления персоналом либо в случае ее отсутствия – иное структурное подразделение (лицо), на которое возложено исполнение обязанностей службы управления персоналом (кадровой службой) (далее – служба управления персоналом).
Состав Комиссии определяется уполномоченным лицом. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек.";
пункт 40 изложить в следующей редакции:
"40. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается службой управления персоналом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 39 настоящей Методики.";
пункт 41 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А.Утанов