2023-2025 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 29-190-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 377 437 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 331 715 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 45 722 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 0;
2) шығындар – 410 706 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 269 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 269 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 269 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 20.11.2023 № 9-58-VIІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 88 392 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 40 264 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 110 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 47 018 мың теңге;
2) шығындар – 90 538 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 146 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 146 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 146 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 20.11.2023 № 9-58-VIІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
3. Жылы су ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О бюджете города, поселка и сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2022 года № 29-190-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год следующих объемах:
1) доходы – 377 437 тысяч тенге:
налоговые поступления – 331 715 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 45 722 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 410 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 269 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 269 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 33 269 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 20.11.2023 № 9-58-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год следующих объемах:
1) доходы – 88 392 тысяч тенге:
налоговые поступления – 40 264 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 018 тысяч тенге;
2) затраты – 90 538 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 146 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 146 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 146 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 20.11.2023 № 9-58-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 581 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 581 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 20.11.2023 № 9-58-VIІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
14. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы: А.Утанов
Жетісай аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
30 желтоқсандағы № 29-190-VIІ
шешіміне 1-қосымша
Жетісай қаласының 2023 жылға арналған бюджеті

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 581 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1 581 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 20.11.2023 № 9-58-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата А.Утанов
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного маслихата
от 30 декабря 2022 года № 29-190-VIІ
Бюджет города Жетысай на 2023 год