2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 347 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 тамыздағы № 156 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 10.08.2023 № 156 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 2 декабря 2022 года № 347. Утратило силу постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 10 августа 2023 года № 156
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 10.08.2023 № 156 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Сексенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Келес ауданының әкімі А.Есбаев
Келес ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "02" желтоқсандағы
№ 347 қаулысына қосымша
2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны (адам)
1
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Абай" Келес аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Сексенбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Келесского района А.Есбаев
Приложение к постановлению
акимата Келесского района от
"02" декабря 2022 года
№ 347___
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты %
Количество рабочих мест (человек)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Келесская районная больница "Абай" управления общественного здоровья Туркестанской области

1346
4
54
2
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№11 "Жолбасшы" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
59
2
1
3
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№36 М.Мәметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
156
3
5
4
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
108
3
3
5
Келес ауданы әкімдігінің "Келес қызмет" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
147
3
4
6
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№40 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
3
4
7
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№54 Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
2
2
8
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№13 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
90
2
2

1346
4
54
2
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №11 "Жолбасшы" отдела развития человеческого потенциала Келесского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
59
2
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №36 имени М.Маметовой" отдела развития человеческого потенциала Келесского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
156
3
5
4
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №5" отдела развития человеческого потенциала Келесского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
108
3
3
5
Коммунальное государственное учреждение "Келес қызмет" акимата Келесского района
147
3
4
6
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №40 имени Г.Муратбаева" отдела развития человеческого потенциала Келесского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
150
3
4
7
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №54 имени Т.Рыскулова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
80
2
2
8
Государственного комммунального казенного предприятия "Колледж №13" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
90
2
2