Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 10-85-VIІ "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 19-165-VII шешімі
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №10-85-VІI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26265 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 24 081 893 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 357 155 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 37 446 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68 164 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 22 619 128 мың теңге;
2) шығындар – 24 139 561 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 229 734 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 321 615 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 91 881 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -287 402 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 287 402 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 321 615 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 91 881 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 57 668 мың теңге".
2. көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 10-85-VIІ "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2022 года № 19-165-VII
Келесский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №10-85-VIІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26265) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 081 893 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 357 155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 446 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68 164 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 619 128 тысяч тенге;
2) затраты – 24 139 561 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 229 734 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 321 615 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 91 881 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -287 402 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 287 402 тысяч тенге:
поступление займов – 321 615 тысяч тенге ;
погашение займов – 91 881 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 57 668 тысяч тенге.".
2. приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.