Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-96-VII "2022-2024 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 мамырдағы № 14-120-VII шешімі
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-96-VІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-12 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Абай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 112 230 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 76 525 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 35 705 мың теңге;
2) шығындар – 113 722 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1492 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 492 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 492 мың теңге.
2. Бірлесу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 29 976 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 514 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 25 462 мың теңге;
2) шығындар – 30 504 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 528 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 528 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 528 мың теңге.
3. Ұшқын ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 35 638 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 946 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 27 692 мың теңге;

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 11-96-VII "О бюджетах села и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 24 мая 2022 года № 14-120-VII
Келесский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "О бюджетах села и сельских округов на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 11-96-VIІ следующие изменения:
пункты 1-12 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Абай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 230 тысяч тенге:
налоговые поступления – 76 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 35 705 тысяч тенге;
2) затраты – 113 722 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 492 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 492 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 492 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 976 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 514 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 462 тысяч тенге;
2) затраты – 30 504 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -528 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 528 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 528 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Ушкын на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 638 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 692 тысяч тенге;

трансферттердiң түсiмдерi – 31 682 мың теңге;
2) шығындар – 37 020 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -459 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 459 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 459 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Шешімнің қазақ тіліндегі мәтінінің 3 тармағында "Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі" деген сөз "Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі" деген сөзбен ауыстырылсын;

поступления трансфертов – 31 682 тысяч тенге;
2) затраты – 37 020 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -459 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 459 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 459 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
3. В 3 пункте указанного решения на русском языке слово "Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года" заменить словом "Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года";