Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-96-VII "2022-2024 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 тамыздағы № 16-143-VII шешімі
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтер бюджеттері туралы"2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11-96-VІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-12 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Абай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 183 034 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 130 000 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 53 034 мың теңге;
2) шығындар – 184 526 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 492 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 492 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 492 мың теңге.
2. Бірлесу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 49 460 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 733 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 42 727 мың теңге;
2) шығындар – 49 988 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -528 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 528 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 528 мың теңге.
3. Ұшқын ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 225 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 350 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 46 875 мың теңге;

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 11-96-VII "О бюджетах села и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 19 августа 2022 года № 16-143-VII
Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "О бюджетах села и сельских округов на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 11-96-VIІ следующие изменения:
пункты 1-12 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Абай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 183 034 тысяч тенге:
налоговые поступления – 130 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 53 034 тысяч тенге;
2) затраты – 184 526 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 492 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 492 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 492 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 460 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 733 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 42 727 тысяч тенге;
2) затраты – 49 988 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -528 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 528 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 528 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Ушкын на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 225 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 350 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 46 875 тысяч тенге;

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Шешімнің қазақ тіліндегі мәтінінің 3 тармағында "Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі" деген сөз "Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі" деген сөзбен ауыстырылсын;
4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы А.Тотиков
Келес аудандық мәслихатының
2022 жылғы 19 тамыздағы
№ 16-143-VII шешіміне 1 қосымша
Келес аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 11-96-VІІ шешіміне 1 қосымша
Абай ауылының 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
3. В 3 пункте указанного решения на русском языке слово "Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года" заменить словом "Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года";
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А.Тотиков
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 19 августа
2022 года № 16-143-VII
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 28 декабря
2021 года № 11-96-VII
Бюджет села Абай на 2022 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование