2023-2025 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-187-VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Келес аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-176-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 171 816 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 109 679 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 62 137 мың теңге;
2) шығындар – 174 898 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3082 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 082 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3082 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 8-84-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Бірлесу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 105 274 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 615 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 97 659 мың теңге;
2) шығындар – 105 470 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 196 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 196 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 8-84-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджетах села и сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2022 года № 22-187-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Келесского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 21-176-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы", Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 171 816 тысяч тенге:
налоговые поступления – 109 679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 62 137 тысяч тенге;
2) затраты – 174 898 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 082 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 082 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 082 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 21.12.2023 № 8-84-VIII (вводится в действие 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 274 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 659 тысяч тенге;
2) затраты – 105 470 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 196 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 196 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 21.12.2023 № 8-84-VIII (вводится в действие 01.01.2023).

13. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы мәслихат шешімі қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

13. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения маслихата направление в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт Законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;

2) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Келес аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
14. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы А.Тотиков
Келес аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы № 22-187-VII
шешіміне 1 қосымша
Абай ауылының 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 8-84-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата А.Тотиков
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 28 декабря
2022 года № 22-187-VII
Бюджет села Абай на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 21.12.2023 № 8-84-VIII (вводится в действие 01.01.2023).
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование