2023-2025 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 170 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сауран ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 783 603 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 073 118 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 543 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 73 644 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 626 298 мың теңге;
2) шығындар – 9 039 306 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 026 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 25 875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 849 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 272 729 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 272 729 мың теңге:
қарыздар түсімі – 25 875 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 850 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 255 704 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 104 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2023 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 50,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 50,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 52,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 48,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 50,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 50,0 пайыз;
әлеуметтік салық байынша:
аудандық бюджетке – 50,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 50,0 пайыз.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 22.05.2023 № 23 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.

О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 26 декабря 2022 года № 170. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сауранского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 783 603 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 073 118 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 543 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 73 644 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 626 298 тысяч тенге;
2) затраты – 9 039 306 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 026 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 25 875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 849 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 272 729 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 272 729 тысяч тенге:
поступление займов – 25 875 тысяч тенге;
погашение займов – 8 850 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 255 704 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 22.12.2023 № 104 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить на 2023 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора:
в районный бюджет – 50,0 процентов;
в областной бюджет – 50,0 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 52,0 процентов;
в областной бюджет – 48,0 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 50,0 процентов;
в областной бюджет – 50,0 процентов;
по социальному налогу:
в районный бюджет – 50,0 процентов;
в областной бюджет – 50,0 процентов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 22.05.2023 № 23 (вводится в действие с 01.01.2023).

3. Аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерінің жалпы сомасы 2023 жылға 618 644 мың теңге болып қарастырылсын, оның ішінде:
1) Жібек жолы ауылдық округі - 38 804 мың теңге.
2) Жүйнек ауылдық округі - 54 036 мың теңге;
3) Қарашық ауылдық округі - 53 582 мың теңге;
4) Оранғай ауылдық округі - 54 322 мың теңге;
5) Иассы ауылдық округі - 42 151 мың теңге;
6) Үшқайық ауылдық округі - 51 842 мың теңге;
7) Ескі Иқан ауылдық округі - 65 181 мың теңге;
8) Жаңа Иқан ауылдық округі - 56 428 мың теңге;
9) Шорнақ ауылдық округі - 56 484 мың теңге;
10) Бабайқорған ауылдық округі - 48 371 мың теңге;
11) Майдантал ауылдық округі - 42 154 мың теңге;
12) Шаға ауылдық округі - 52 289 мың теңге.
2024 жылға 624 850 мың теңге болып қарастырылсын, оның ішінде:
1) Жібек жолы ауылдық округі - 39 140 мың теңге.
2) Жүйнек ауылдық округі - 54 600 мың теңге;
3) Қарашық ауылдық округі - 53 930 мың теңге;
4) Оранғай ауылдық округі - 54 650 мың теңге;
5) Иассы ауылдық округі - 42 810 мың теңге;
6) Үшқайық ауылдық округі - 52 200 мың теңге;
7) Ескі Иқан ауылдық округі - 65 720 мың теңге;
8) Жаңа Иқан ауылдық округі - 57 060 мың теңге;
9) Шорнақ ауылдық округі - 57 420 мың теңге;
10) Бабайқорған ауылдық округі - 48 910 мың теңге;
11) Майдантал ауылдық округі - 42 500 мың теңге;
12) Шаға ауылдық округі - 55 910 мың теңге.
2025 жылға 628 400 мың теңге болып қарастырылсын, оның ішінде:
1) Жібек жолы ауылдық округі - 39 590 мың теңге.
2) Жүйнек ауылдық округі - 54 810 мың теңге;
3) Қарашық ауылдық округі - 54 370 мың теңге;
4) Оранғай ауылдық округі - 54 940 мың теңге;
5) Иассы ауылдық округі - 43 030 мың теңге;
6) Үшқайық ауылдық округі - 52 500 мың теңге;
7) Ескі Иқан ауылдық округі - 65 950 мың теңге;
8) Жаңа Иқан ауылдық округі - 57 280 мың теңге;
9) Шорнақ ауылдық округі - 57 640 мың теңге;
10) Бабайқорған ауылдық округі - 49 100 мың теңге;
11) Майдантал ауылдық округі - 42 960 мың теңге;
12) Шаға ауылдық округі - 56 230 мың теңге.

3. Предусмотреть на 2023 год размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, общей сумме 618 644 тысяч тенге, в том числе:
Сельского округа Жибек Жолы – 38 804 тысяч тенге;
Сельского округа Жуйнек – 54 036 тысяч тенге;
Сельского округа Карашык – 53 582 тысяч тенге;
Сельского округа Орангай – 54 322 тысяч тенге;
Сельского округа Иассы – 42 151 тысяч тенге;
Сельского округа Ушкайык – 51 842 тысяч тенге;
Сельского округа Ески Икан – 65 181 тысяч тенге;
Сельского округа Жана Икан – 56 428 тысяч тенге;
Сельского округа Шорнак – 56 484 тысяч тенге;
Сельского округа Бабайкорган – 48 371 тысяч тенге;
Сельского округа Майдантал – 42 154 тысяч тенге;
Сельского округа Шага – 52 289 тысяч тенге.
Предусмотреть на 2024 год размеры субвенций 624 850 тысяч тенге, в том числе:
Сельского округа Жибек Жолы – 39 140 тысяч тенге;
Сельского округа Жуйнек – 54 600 тысяч тенге;
Сельского округа Карашык – 53 930 тысяч тенге;
Сельского округа Орангай – 54 650 тысяч тенге;
Сельского округа Иассы – 42 810 тысяч тенге;
Сельского округа Ушкайык – 52 200 тысяч тенге;
Сельского округа Ески Икан – 65 720 тысяч тенге;
Сельского округа Жана Икан – 57 060 тысяч тенге;
Сельского округа Шорнак – 57 420 тысяч тенге;
Сельского округа Бабайкорган – 48 910 тысяч тенге;
Сельского округа Майдантал – 42 500 тысяч тенге;
Сельского округа Шага – 55 910 тысяч тенге.
Предусмотреть на 2025 год размеры субвенций 628 400 тысяч тенге, в том числе:
Сельского округа Жибек Жолы – 39 590 тысяч тенге;
Сельского округа Жуйнек – 54 810 тысяч тенге;
Сельского округа Карашык – 54 370 тысяч тенге;
Сельского округа Орангай – 54 940 тысяч тенге;
Сельского округа Иассы – 43 030 тысяч тенге;
Сельского округа Ушкайык – 52 500 тысяч тенге;
Сельского округа Ески Икан – 65 950 тысяч тенге;
Сельского округа Жана Икан – 57 280 тысяч тенге;
Сельского округа Шорнак – 57 640 тысяч тенге;
Сельского округа Бабайкорган – 49 100 тысяч тенге;
Сельского округа Майдантал – 42 960 тысяч тенге;
Сельского округа Шага – 56 230 тысяч тенге.

4. Аудан әкімдігінің 2023 жылға арналған резерві 37 586 мың теңге сомасында белгіленсін.
5. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданы мәслихатының хатшысы М.Күнпейсов
Сауран аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 170 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 104 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

4. Утвердить резерв акимата района на 2023 год в сумме 37 586 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата района Сауран М.Күнпейсов
Приложение 1 к решению
маслихата района Сауран
от 26 декабря 2022 года № 170
Районный бюджет на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 22.12.2023 № 104 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

590
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
45 320
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
45 320
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45 320
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
45 320
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 035 786
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
359 206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
359 206
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
359 206
2
Әлеуметтік көмек
1 583 189
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 583 189
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
745 636
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26 980
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
97
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96 055
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 838
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134 278
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
140 652
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
356 341
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
75 312
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
93 391
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93 391
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 266
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29 845
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 280
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

590
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
45 320
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
45 320
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45 320
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
45 320
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 035 786
1
Социальное обеспечение
359 206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
359 206
005
Государственная адресная социальная помощь
359 206
2
Социальная помощь
1 583 189
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 583 189
002
Программа занятости
745 636
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26 980
006
Оказание жилищной помощи
97
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96 055
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 838
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134 278
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
140 652
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
356 341
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
75 312
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
93 391
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93 391
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 266
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
29 845
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 280
07
Жилищно-коммунальноехозяйство

20 000
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
20 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
43 500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43 500
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
43 500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 005 474
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
193 234
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
193 234
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
193 234
2
Әлеуметтік көмек
705 760
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
705 760
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
175 600
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 300
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 900
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
135 000
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
84 760
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
71 400
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
147 300
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
106 480
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106 480
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 380
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32 500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
580 664
2
Коммуналдық шаруашылық
296 250

20 000
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
20 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
43 500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43 500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
43 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 005 474
1
Социальное обеспечение
193 234
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
193 234
005
Государственная адресная социальная помощь
193 234
2
Социальная помощь
705 760
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
705 760
002
Программа занятости
175 600
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 300
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 900
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
135 000
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
84 760
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
71 400
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
147 300
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
106 480
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106 480
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56 380
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 600
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
32 500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
580 664
2
Коммунальное хозяйство
296 250