"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты оптикалық байланыс желісін салу үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 398 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17-бабының 1-тармағы 5-1 тармақшасына және 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес және "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы филиалы–телекоммуникациялар және инфрақұрылым объектілерінің құрылыс дирекциясының 2022 жылғы 4 тамыздағы № 09-06-18/218, 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 09-06-18/254 хаттарына сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута для прокладки волоконно-оптической линий связи акционерному обществу "Казахтелеком"
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 8 декабря 2022 года № 398
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании писем дирекции по строительству объектов телекоммуникаций и нфраструктуры–филиала акционерного общества "Казахтелеком" от 4 августа 2022 года № 09-06-18/218, от 26 сентября 2022 года № 09-06-18/254, акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты оптикалық байланыс желісін салу үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелерінде 1 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы (келісімі бойынша) құрылыс жұмыстары аяқталғаннан кейін бұзылған жерді қалпына келтіру жұмыстарын бір ай мерзімнен кешіктірілмей жүргізуге және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі экологиялық талаптарды сақтай отырып жүргізуді қамтамасыз етсін.

1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "Казахтелеком" на земельные участки без изъятия у землепользователей земель для прокладки волоконно-оптической линий связи сроком на 1 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком" (по соглосованию) не позднее чем в месячный срок после завершения работ обеспечить проведение работ по рекультивации нарушенных земель и соблюдения экологических требований по охране окружающей среды.

3. "Сауран ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата района Сауран" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;