Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 15/2-VII "Өскемен қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 шілдедегі № 25/2-VII шешімі. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 15/2-VII "Өскемен қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26363 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қаланың бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 492 452,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 002 952,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 412 181,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 727 480,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 349 838,7 мың теңге;
2) шығындар – 81 712 357,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 021 011,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 021 011,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 240 916,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 240 916,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 10 799 999,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 021 487,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 462 404,7 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 15/2-VII "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2022-2024 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 июля 2022 года № 25/2-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 15/2-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26363) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 492 452,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 002 952,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 412 181,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 727 480,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 349 838,7 тысяч теңге;
2) затраты – 81 712 357,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 021 011,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 021 011,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 240 916,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 240 916,7 тысяч тенге;
поступление займов – 10 799 999,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9 021 487,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 462 404,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. Өскемен қаласының 2022 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 146 201,7 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қалалық мәслихатының хатшысы А. Светаш
Өскемен қалалық мәслихатының
2022 жылғы 27 шілдедегі
№ 25/2-VII шешіміне
қосымша
Өскемен қалалық мәслихатының

"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2022 год в сумме 146 201,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Усть-Каменогорского городского маслихата А. Светаш
Приложение
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 27 июля 2022 года
№ 25/2-VII
Приложение 1
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата

136 212,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
86 592,4
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
86 592,4
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
49 620,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 205,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
415,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 868 006,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 707 317,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177 463,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 230 228,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 368,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
482 566,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 360,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
547 961,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
23 157,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 702,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
140 782,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
785 065,3
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
435 778,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 576,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
193 221,4
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
522 542,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 047,9
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
127 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

136 212,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
86 592,4
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
86 592,4
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
49 620,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
49 205,0
003
Капитальные расходы государственного органа
415,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 868 006,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 707 317,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
177 463,0
002
Программа занятости
1 230 228,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 368,0
005
Государственная адресная социальная помощь
482 566,0
006
Оказание жилищной помощи
9 360,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
547 961,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
23 157,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 702,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
140 782,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
785 065,3
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
435 778,0
021
Капитальные расходы государственного органа
3 576,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
193 221,4
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
522 542,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 047,9
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
127 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)