Өскемен қаласы бойынша 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 4031 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) бұйрығымен бекітілген Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларының 5-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Усть-Каменогорску на 2023 год
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 2 декабря 2022 года № 4031
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", пунктом 5 Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью, утвержденных приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Өскемен қаласы бойынша 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота осы қаулыға қосымшаға сай белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ж. Омар
Өскемен қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 4031 қаулысына
қосымша
Өскемен қаласы бойынша 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота
№
Жұмыс берушінің атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адамдар)
Квота мөлшері (%) қызметкерлердің тізімдік санынан)
Жұмыс орындар саны (бірліктер)
1
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Өскемен қаласы білім бөлімінің "№ 11 "Айгөлек" бала бақша-бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
65
2
1
2
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Усть-Каменогорску на 2023 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска по вопросам социальной сферы.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Ж. Омар
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 02 декабря 2022 года
№ 4031
Квота рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Усть-Каменогорску на 2023 год
№ п/п
Наименование работодателя
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-ясли № 11 "Айгөлек" отдела образования по городу Усть-Каменогорску управления образования Восточно-Казахстанской области
65
2
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 36" отдела образования по городу Усть-Каменогорску управления образования Восточно-Казахстанской области