"Семей қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/129-VІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 наурызда № 23/175-VІI шешімі
Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Семей қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/129-VIІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26223 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 663 344,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 30 490 156,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 113 295,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 532 567,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 527 326,2 мың теңге;
2) шығындар – 54 419 629,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -153 692,3 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 58 978,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 212 671,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 602 592,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 24 декабря 2021 года № 20/129-VIІ "О бюджете города Семей на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 23/175-VІI
Маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей "О бюджете города Семей на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 20/129-VІI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26223), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 663 344,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 30 490 156,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 113 295,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 532 567,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 527 326,2 тысяч тенге;
2) затраты – 54 419 629,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -153 692,3 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 58 978,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 212 671,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 602 592,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 602 592,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 702 737,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 431 352,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 331 207,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 602 592,0 тысяч тенге:
поступление займов – 7 702 737,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6 431 352,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 331 207,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению

384 503,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 274 704,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
602 900,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 592,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
34 228,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
86 377,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
544 536,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
181 809,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
391 104,8
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
604 482,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
660 215,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
146 458,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
879 435,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
879 435,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
20 573,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
808 862,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
50 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 136 611,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 676 678,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
13 259 303,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12 080 561,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 095 542,9
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
83 200,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
276 363,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
276 363,7
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
141 010,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

384 503,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 274 704,0
004
Программа занятости
602 900,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 592,0
007
Оказание жилищной помощи
34 228,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
86 377,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
544 536,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
181 809,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
391 104,8
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
604 482,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
660 215,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
146 458,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
879 435,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
879 435,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
20 573,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
808 862,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
50 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 136 611,6
1
Жилищное хозяйство
13 676 678,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
13 259 303,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12 080 561,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 095 542,9
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
83 200,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
276 363,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
276 363,7
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
141 010,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства