Курчатов қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/84-VIІ "Курчатов қаласының 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 15/109-VII шешімі
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №12/84-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26257 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 669 014,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 493 266,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 306,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 313,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 152 129,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 691 226,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22 212,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 212,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37 598,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 59 810,6 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 12/84-VII "О бюджете города Курчатов на 2022-2024 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2022 года № 15/109-VII
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата "О бюджете города Курчатов на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 12/84-VII (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов под № 26257) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 669 014,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 493 266,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 306,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 313,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 152 129,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 691 226,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22 212,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 212,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 37 598,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 59 810,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 40 667,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Б. Тажиев
Курчатов қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 31 наурыздағы

"4. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 40 667,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Курчатовского городского маслихата Б. Тажиев
Приложение к решению
Курчатовского городского
маслихата
от 31 марта 2022 года

143 137,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
47 933,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 933,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
22 722,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 722,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
34 409,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 409,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
38 073,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 073,0
02
Қорғаныс
5 604,0
1
Әскери мұқтаждар
5 604,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 604,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 604,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 000,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
3 000,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
3 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
218 463,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
11 700,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
11 700,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 700,0
2
Әлеуметтiк көмек
206 588,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
206 588,9
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
90 564,9
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
842,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
441,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 016,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету

143 137,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
47 933,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
47 933,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
22 722,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
22 722,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
34 409,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
34 409,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
38 073,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства
38 073,0
Оборона
5 604,0
1
Военные нужды
5 604,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 604,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 604,0
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 000,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
3 000,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 000,0
Социальная помощь и социальное обеспечение
218 463,9
1
Социальное обеспечение
11 700,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
11 700,0
010
Государственная адресная социальная помощь
11 700,0
2
Социальная помощь
206 588,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
206 588,9
004
Программа занятости
90 564,9
007
Оказание жилищной помощи
842,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
441,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 016,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому