Мәслихаттың 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 18/7-VII "2022-2024 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 мамырдағы № 23/5-VIІ шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/7-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 30.12.2022 № 31/7-VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/7-VII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 825,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 989,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 58 836,0 мың теңге;
2) шығындар – 62 436,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1 611,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 611,0 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 611,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 6 декабря 2022 года № 18/7-VII "О бюджете Каскабулакского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2022 года № 23/5-VIІ. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 31/7-VII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 30.12.2022 № 31/7-VII (вводится в действие с 01.01.2023).
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/7-VII "О бюджете Каскабулакского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каскабулакского сельского округа на "2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 60 825,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 989,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 58 836,0 тысяч тенге;
2) затраты – 62 436,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1611,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 611,0 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 611,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение к решению
Абайского районного маслихата