Аягөз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 10/196-VІІ "2022 -2024 жылдарға арналған Аягөз ауданының Емельтау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 19/368-VII шешімі
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Аягөз ауданының Емельтау ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №10/196-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Емельтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –46371,3мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 720,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45651,3 мың теңге;
2) шығындар – 46503,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 132,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 132,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 132,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 10/196-VIІ "О бюджете Емельтауского сельского округа Аягозского района на 2022-2024 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 29 ноября 2022 года № 19/368-VII
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете Емельтауского сельского округа Аягозского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №10/196-VIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Емельтауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 46371,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 720,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –45651,3 тысяч тенге;
2)затраты –42129,4 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 132,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 132,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 132,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.