Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-3-VII "2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 3 маусымдағы № 18-2-VII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-3-VIІ "2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бақы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36074 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3139 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5990 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26945 мың теңге;
2) шығындар – 36729 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;

О внесении изменения в решение Бородулихинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-3-VII "О бюджете Бакинского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 3 июня 2022 года № 18-2-VII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-3-VII "О бюджете Бакинского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бакинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36074 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3139 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5990 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26945 тысяч тенге;
2) затраты – 36729 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 655 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 655 мың теңге.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -655 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 655 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 655 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение
к решению Бородулихинского
районного маслихата