Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/6-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы № 26/3-VII шешімі. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/6-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88548,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5214,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83326 мың теңге;
2) шығындар – 88859,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -311,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 311,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 311,5 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 69692 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 395 мың теңге, республикалық бюджеттен 300 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 68997 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120506,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40811,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 255,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79438,5 мың теңге;
2) шығындар – 130120,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -9614,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9614,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9614,6 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне нысаналы трансферттер 72033,5 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 620 мың теңге, республикалық бюджеттен 620 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 70793,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2022-2024 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2022 года № 26/3-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 14/6-VII, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 88548,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5214,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83326 тысяч тенге;
2) затраты – 88859,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -311,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 311,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 311, 5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 69692 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 395 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 300 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 68997 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 120506,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40811,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 255,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79438,5 тысяч тенге;
2) затраты – 130120,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9614,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9614,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9614,6 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 72033,5 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 620 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 620 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 70793,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

"7. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54286,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11264,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43000,4 мың теңге;
2) шығындар – 54710,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -423,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 423,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 423,2 мың теңге.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 25463,4 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 450 мың теңге, республикалық бюджеттен 454 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 24559,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 204048,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16661,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 391,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 186995,5 мың теңге;
2) шығындар – 207468,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3419,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3419,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3419,9 мың теңге.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 180212,5 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 566 мың теңге, республикалық бюджеттен 422 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен 145238,5 мың теңге, облыстық бюджеттен 15098,4 мың теңге, аудандық бюджеттен 18887,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

"7. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 54286,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11264,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43000,4 тысяч тенге;
2) затраты – 54710,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -423,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 423,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 423,2 тысяч.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 25463,4 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 450 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 454 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 24559,4 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 204048,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16661,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 391,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 186995,5 тысяч тенге;
2) затраты – 207468,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3419,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3419,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3419,9 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 180212,5 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 566 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 422 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 145238,5 тысяч тенге, из областного бюджета 15098,4 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 18887,6 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 52504,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5377,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47126,9 мың теңге;
2) шығындар – 53407,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -902,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 902,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 902,2 мың теңге.";
16 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90657,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5840,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84817,5 мың теңге;
2) шығындар – 91378,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -721,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 721,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 721,2 мың теңге.";
22 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 291749,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 51274,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9163,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 231311,5 мың теңге;
2) шығындар – 296613,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -4863,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4863,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4863,6 мың теңге.";
24 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2022 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне нысаналы трансферттер 214596,5 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 1697 мың теңге, республикалық бюджеттен 1087 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 211812,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
25 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"25. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 52504,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5377,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47126,9 тысяч тенге;
2) затраты – 53407 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -902,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 902,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 902,2 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 90657,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5840,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84817,5 тысяч тенге;
2) затраты – 91378,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -721,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 721,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 721,2 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 291749,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51274,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9163,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231311,5 тысяч тенге;
2) затраты – 296613,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4863,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4863,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4863,6 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 214596,5 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 1697 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 1087 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 211812,5 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 367892,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30755,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 149 мың теңге;
трансферттер түсімі – 336763,3 мың теңге;
2) шығындар – 369916,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2023,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2023,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2023,7 мың теңге.";
27 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. 2022 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 329026,3 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 300 мың теңге, республикалық бюджеттен 292 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен 139 500 мың теңге, облыстық бюджеттен 15 107,8 мың теңге, аудандық бюджеттен 173 826,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
28 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 265 049,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 105,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 113 мың теңге;
трансферттер түсімі – 256 831,1 мың теңге;
2) шығындар – 265 539,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -490,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 490,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 490,1 мың теңге.";
30 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2022 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 242238,1 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 284 мың теңге, республикалық бюджеттен 301 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен 162 000 мың теңге, облыстық бюджеттен 18 000 мың теңге, аудандық бюджеттен 61 653,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
31 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"31. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 367892,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30755,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 149 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 336763,3 тысяч тенге;
2) затраты – 369916,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2023,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2023,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2023,7 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 329026,3 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 300 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 292 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 139500 тысяч тенге, из областного бюджета 15107,8 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 173826,5 тысяч тенге.";
пункт 28 изложить в новой редакции:
"28. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 265049,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8105,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 113 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 256831,1 тысяч тенге;
2) затраты – 265539,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -490,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 490,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 490,1 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 242238,1 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 284 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 301 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 162000 тысяч тенге, из областного бюджета 18000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 61653,1 тысяч тенге.";
пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 97173,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15238,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81935 мың теңге;
2) шығындар – 99511,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2337,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2337,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2337,8 мың теңге.";
33 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2022 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 69852 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 157 мың теңге, республикалық бюджеттен 368 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 69327 мың теңге сомасында ескерілсін.";
34 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"34. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75421,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71912,3 мың теңге;
2) шығындар – 75732,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -311,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 311,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 311,1 мың теңге.";
36 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36. 2022 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 56247,3 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 212 мың теңге, республикалық бюджеттен 388 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 55647,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"37. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105233,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20559,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 121,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84553 мың теңге;
2) шығындар – 106975,1 мың теңге;

1) доходы – 97173,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15238,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81935 тысяч тенге;
2) затраты – 99511,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2337,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2337,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2337,8 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 69852 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 157 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 368 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 69327 тысяч тенге.";
пункт 34 изложить в новой редакции:
"34. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 75421,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3259 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71912,3 тысяч тенге;
2) затраты – 75732,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -311,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 311,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 311,1 тысяч тенге.";
пункт 36 изложить в новой редакции:
"36. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 56247,3 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 212 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 388 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 55647,3 тысяч тенге.";
пункт 37 изложить в новой редакции:
"37. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 105233,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20559,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 121,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84553 тысяч тенге;
2) затраты – 106975,1 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1741,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1741,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1741,7 мың теңге.";
39 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"39. 2022 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 77447 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 269 мың теңге, республикалық бюджеттен 233 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен 45000 мың теңге, облыстық бюджеттен 5000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 26945 мың теңге сомасында ескерілсін.";
40 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77589,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13513,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6060 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58015,9 мың теңге;
2) шығындар – 77888,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -299,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 299,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 299,7 мың теңге.";
42 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"42. 2022 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 41241,9 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 212 мың теңге, республикалық бюджеттен 661 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 40368,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
43 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"43. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139477,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14364,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 602,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124510,4 мың теңге;
2) шығындар – 144640,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5162,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5162,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5168,8 мың теңге.";
46 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – -1741,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1741,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1741,7 тысяч тенге.";
пункт 39 изложить в новой редакции:
"39. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 77447 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 269 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 233 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 45000 тысяч тенге, из областного бюджета 5000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 26945 тысяч тенге.";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 77589,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13513,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6060 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58015,9 тысяч тенге;
2) затраты – 77888,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -299,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 299,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 299,7 тысяч тенге.";
пункт 42 изложить в новой редакции:
"42. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 41241,9 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 212 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 661 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 40368,9 тысяч тенге.";
пункт 43 изложить в новой редакции:
"43. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 139477,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14364,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 602,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124510,4 тысяч тенге;
2) затраты – 144640,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5162,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5162,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5162,8 тысяч тенге.";
пункт 46 изложить в новой редакции:

"46. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89414,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10630,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 535 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78249,1 мың теңге;
2) шығындар – 91374 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1959,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1959,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1959,7 мың теңге.";
48 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. 2022 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 64070,1 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 222 мың теңге, республикалық бюджеттен 222 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 9500 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 54126,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
49 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"49. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68903,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10617,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58286,1 мың теңге;
2) шығындар – 69601,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -697,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 697,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 697,9 мың теңге.";
51 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"46. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 89414,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10630,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 535 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78249,1 тысяч тенге;
2) затраты – 91374 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1959,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1959,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1959,7 тысяч тенге.";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 64070,1 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 222 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 222 тысяч тенге, из областного бюджета 9500 тысяч тенге, из районного бюджета 54126,1 тысяч тенге.";
пункт 49 изложить в новой редакции:
"49. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68903,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10617,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58286,1 тысяч тенге;
2) затраты – 69601,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -697,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 697,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 697,9 тысяч тенге.";
пункт 51 изложить в новой редакции:

"51. 2022 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 37462,1 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 401 мың теңге, республикалық бюджеттен 335 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 36726,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
52. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Калигожин
Глубокое
аудандық мәслихатының

"51. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 37462,1 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 401 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 335 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 36726,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Калигожин
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата