Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 11/186-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 14/229-VII шешімі
Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 11/186-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26096 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6061730,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4970546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20975,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46573,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1023636,3 мың теңге;
2) шығындар – 6159996,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23358,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57709,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34351,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 121625,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121625,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 55134,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34351,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 100842,0 теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 709 480,0 мың теңге сомасында қарастырылсын, соның ішінде:
Ақжал ауылдық округіне
33 149 мың теңге;
Аршалы ауылдық округіне
26 451 мың теңге;
Әуезов кентіне
44 181 мың теңге;
Белтерек ауылдық округіне
33 373 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне
30 636 мың теңге;
Бірлікшіл ауылдық округіне
26 748 мың теңге;
Божығұр ауылдық округіне
30 928 мың теңге;
Жаңғызтөбе кентіне
38 892 мың теңге;
Жарма кентіне
29 515 мың теңге;
Жарық ауылдық округіне
43 510 мың теңге;
Қалбатау ауылдық округіне
69 179 мың теңге;
Қапанбұлақ ауылдық округіне
30 111 мың теңге;
Қарасу ауылдық округіне
37 641 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округіне
31 127 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округіне

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 11/186-VІI "О бюджете Жарминского района на 2022-2024 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2022 года № 14/229-VII
Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 11/186-VІI "О бюджете Жарминского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26096) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6061730,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4970546,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20975,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46573,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1023636,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6159996,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23358,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57709,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34351,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121625,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121625,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 55134,0 тысяч тенге;
погашение займов – 34351,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 100842,0 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, поселков, сельских округов в сумме 709 480,0 тысяч тенге, в том числе:
Акжальскому сельскому округу
33 149 тысяч тенге;
Аршалинскому сельскому округу
26 451 тысяч тенге;
поселку Ауэзова
44 181 тысяч тенге;
Бельтерекскому сельскому округу
33 373 тысяч тенге;
Бирликскому сельскому округу
30 636 тысяч тенге;
Бирликшильскому сельскому округу
26 748 тысяч тенге;
Божыгурскому сельскому округу
30 928 тысяч тенге;
поселку Жангизтобе
38 892 тысяч тенге;
поселку Жарма
29 515 тысяч тенге;
Жарыкскому сельскому округу
43 510 тысяч тенге;
Калбатаускому сельскому округу
69 179 тысяч тенге;
Капанбулакскому сельскому округу
30 111 тысяч тенге;
Карасускому сельскому округу
37 641 тысяч тенге;
Каратобинскому сельскому округу
31 127 тысяч тенге;
Кызылагашскому сельскому округу

27 596 мың теңге;
Суықбұлақ кентіне
45 561 мың теңге;
Үшбиік ауылдық округіне
32 177 мың теңге;
Шалабай ауылдық округіне
27 589 мың теңге;
Шар қаласына
71 116 мың теңге.
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерiне нысаналы трансферттерді бөлу Жарма ауданы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының

27 596 тысяч тенге;
поселку Суыкбулак
45 561 тысяч тенге;
Ушбиикскому сельскому округу
32 177 тысяч тенге;
Шалабайскому сельскому округу
27 589 тысяч тенге;
городу Шар
71 116 тысяч тенге.
Распределение целевых трансфертов из бюджета района в бюджеты города районного значения, поселков, сельских округов на 2022 год определяется постановлением Жарминского районного акимата.";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата

6709,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
99,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
99,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
14012,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
14012,0
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
0,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
14012,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
46573,0
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
5500,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
5500,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
5500,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
41073,0
1
Жерді сату
40000,0
01
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы немесе аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент аумағындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдерді қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
40000,0
2
Материалдық емес активтерді сату
1073,0
02
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент аумағындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы
1073,0
4
Трансферттер түсімі
1023636,3
01
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер
4545,6
3
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтардың бюджеттерінен трансферттер
4545,6
02
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
4461,6
07
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
84,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1019090,7
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1019090,7
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

6709,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
99,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
99,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
0,0
06
Прочие неналоговые поступления
14012,0
1
Прочие неналоговые поступления
14012,0
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
0,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
14012,0
3
Поступления от продажи основного капитала
46573,0
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
5500,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
5500,0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
5500,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
41073,0
1
Продажа земли
40000,0
01
Поступления от продажи земельных участков, за исключением поступлений от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения или находящихся на территории города районного значения, села, поселка
40000,0
2
Продажа нематериальных активов
1073,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков, за исключением земельных участков, находящихся на территории города районного значения, села, поселка
1073,0
4
Поступления трансфертов
1023636,3
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
4545,6
3
Трансферты из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
4545,6
02
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
4461,6
07
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
84,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1019090,7
2
Трансферты из областного бюджета
1019090,7
01
Целевые текущие трансферты

20251,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20251,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20251,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
18872,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18872,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4753,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14119,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2560,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
2560,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2560,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2560,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
992830,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
211267,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
211267,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
211267,0
2
Әлеуметтік көмек
717794,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
717794,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
151953,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
65128,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
73223,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4962,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
235792,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
108509,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
71227,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
63769,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63769,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

20251,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20251,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20251,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
18872,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18872,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4753,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14119,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2560,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2560,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2560,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2560,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
992830,2
1
Социальное обеспечение
211267,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
211267,0
005
Государственная адресная социальная помощь
211267,0
2
Социальная помощь
717794,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
717794,0
002
Программа занятости
151953,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
65128,0
006
Оказание жилищной помощи
7000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
73223,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4962,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
235792,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
108509,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
71227,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
63769,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63769,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

008
Cпорт объектілерін дамыту
0,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
97255,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
22000,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
22000,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
75255,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
73111,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
2144,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
96388,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
60211,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25089,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
35122,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
36177,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35137,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
800,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
48321,0
6
Жер қатынастары
34965,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынасы бөлімі
34965,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26965,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13356,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13356,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13356,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28020,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28020,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28020,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

008
Развитие объектов спорта
0,0
3
Информационное пространство
97255,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
22000,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
22000,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
75255,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
73111,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
2144,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
96388,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
60211,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
25089,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
35122,0
006
Капитальные расходы государственного органа
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
36177,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
35137,0
014
Капитальные расходы государственного органа
240,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
800,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
48321,0
6
Земельные отношения
34965,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
34965,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
26965,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13356,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13356,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13356,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28020,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28020,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28020,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)