"2022-2024 жылдарға арналған Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округінің бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15-9 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 18-14/10 шешімі
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округінің бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №15-9 шешіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Сарытерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 183 668,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 358,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 142,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –178 168,0 мың теңге;
2) шығындар – 184 047,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 379,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 379,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменения и дополнения решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 15-9 "О бюджете Сарытерекского сельского округа Зайсанского района на 2022-2024 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2022 года № 18-14/10
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Сарытерекского сельского округа Зайсанского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №15-9 следующее изменение и дополнение:
"1. Утвердить бюджет Сарытерекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы -183 668,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 358,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 142,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178 168,0 тысяч тенге;
2) затраты - 184 047,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -379,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 379,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 379,5 мың теңге.".
мынандай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 379,5 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
көрсетілген шешімінің 1–қосымшасы осы шешімнің 1– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес аталған шешім 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Маркабаев
Зайсан аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 379,5 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Используемые остатки бюджетных средств 379,5 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения, указанное решение дополнить приложением 4 согласно приложению 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь районного маслихата С. Маркабаев
Приложение 1 к решению
Зайсанского районного
маслихата