Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/7-VII "2022-2024 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 17/7-VII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/7-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38831,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2586,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 580,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35665,4 мың теңге;
2) шығындар – 38989,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -158,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 158,3 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2022 жылға арналған Прибрежный кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен 7642,4 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2022 жылғы 29 сәуірдегі
№ 17/7-VII шешіміне
қосымша
Алтай
ауданының мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/7-VII шешіміне
1- қосымша
2022 жылға арналған Прибрежный кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 28 декабря 2021 года № 12/7-VII "О бюджете поселка Прибрежный на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2022 года № 17/7-VII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете поселка Прибрежный на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12/7-VII следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Прибрежный на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38831,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2586,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 580,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35665,4 тысяч тенге;
2) затраты – 38989,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -158,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 158,3 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть в бюджете поселка Прибрежный на 2022 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 7642,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение
к решению маслихата
района Алтай от 29 апреля
2022 года № 17/7-VII
Приложение 1
к решению маслихата
района Алтай от 28 декабря
2021 года № 12/7-VII
Бюджет поселка Прибрежный на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч  тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы