Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/15-VII "2022-2024 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 17/15-VII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/15-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40605,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2429,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38104,0 мың теңге;
2) шығындар – 40900,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -295,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 295,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 295,6 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2 -1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2022 жылға арналған Северный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 7525,0 мың теңге сомасында трансферттер көлемі қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай ауданының
мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 28 декабря 2021 года № 12/15-VII "О бюджете Северного сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2022 года № 17/15-VII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете Северного сельского округа на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12/15-VII следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40605,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2429,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –72,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38104,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40900,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -295,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 295,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 295,6 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть в бюджете Северного сельского округа на 2022 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 7525,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай