Алтай ауданының мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/15-VII "2022-2024 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 25/15-VII шешімі
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/15-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2-1 - тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44696,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2429,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 572,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41695,1 мың теңге;
2) шығындар – 44991,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -295,6 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 295,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 295,6 мың теңге.
2-1. 2021 жылға арналған Северный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 11116,1 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 28 декабря 2021 года № 12/15-VII "О бюджете Северного сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 25/15-VII
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете Северного сельского округа на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12/15-VII следующие изменения:
пункты 1, 2-1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44696,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2429,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –572,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41695,1 тысяч тенге;
2) затраты – 44991,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -295,6 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 295,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 295,6 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в бюджете Северного сельского округа на 2022 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 11116,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.