2023-2025 жылдарға арналған Средигорный ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/10-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Средигорный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69477,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4688,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64758,7 мың теңге;
2) шығындар – 70164,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -686,6 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 686,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 686,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 07.12.2023 № 8/10-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Средигорного сельского округа на 2023-2025 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 29/10-VII
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Средигорного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69477,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4688,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64758,7 тысяч тенге;
2) затраты – 70164,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -686,6 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 686,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 686,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 07.12.2023 № 8/10-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға арналған Средигорный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 23802,0 мың теңге сомада субвенциялар көлемі көзделсін.
3. 2023 жылға арналған Средигорный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 40956,7 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 07.12.2023 № 8/10-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Предусмотреть в бюджете Средигорного сельского округа на 2023 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 23802,0 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Средигорного сельского округа на 2023 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 40956,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 07.12.2023 № 8/10-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 29/10- VII шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Средигорный ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 07.12.2023 № 8/10-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 29 декабря 2022 года
№ 29/10-VII
Бюджет Средигорного сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 07.12.2023 № 8/10-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы