Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/156–VII "2022-2024 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 16/183-VII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/156–VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 182275,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 24151,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 800,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 157324,9 мың теңге;
2) шығындар – 182275,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0,0 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/156-VII "О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2022 года № 16/183-VII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14/156 -VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 182275,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24151,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157324,9 тысяч тенге;
2) затраты – 182275,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата