Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті туралы" № 14/145–VІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 3 маусымдағы № 18/215-VІI шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті туралы"Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқандағы №14/145-VІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 58674,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 700,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54974,2 мың теңге;
2) шығындар – 58674,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 3 маусымдағы
№18/215-VII шешіміне
қосымша
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 14/145–VII шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Барлық
кірістер
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер

О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/145-VІI "О бюджете Аккайнарского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 июня 2022 года № 18/215-VІI
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Аккайнарского сельского округа на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14/145-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 58674,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3700,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54974,2тысяч тенге;
2) затраты – 58674,2тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата
от 3 июня 2022 года №18/215-VII
Приложение 1 решению
Катон-Карагайского районного
маслихата
№ 14/145-VII от 28 декабря 2021 года
Бюджет Аккайнарского сельского округа на 2022 год
Категория
Всего доходы
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І.Доходы