Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/144–VII "2022-2024 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 3 маусымдағы № 18/217-VII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/144–VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын:
"1.2022-2024 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 204647,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 4874,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 50,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 199723,4 мың теңге;
2) шығындар – 204647,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 3 маусымдағы
№ 18/217-VII шешіміне
қосымша
Катонқарағай аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/144–VII "О бюджете Алтынбельского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 июня 2022 года № 18/217-VII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Алтынбельского сельского округа на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14/144–VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынбельского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 204647,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4874,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 199723,4 тысяч тенге;
2) затраты – 204647,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге
используемые остатки бюджетных средств –0,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение к решению
Катон- Карагайского районного
маслихата
от 3 июня 2022 года №18/217-VII
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата