Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" № 14/149–VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 3 маусымдағы № 18/220-VII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/149-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 169522,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 17215,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 600,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 151707,9 мың теңге;
2) шығындар – 169522,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 3 маусымдағы
№ 18/220-VII шешіміне
қосымша
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 14/149 – VII шешіміне
1 –қосымша
2022 жылға арналған Катонқарағай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Барлық
кірістер
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер

О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/149-VIІ "О бюджете Катон-Карагайского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 июня 2022 года № 18/220-VII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Катон-Карагайского сельского округа на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021года № 14/149-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 169522,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17215,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 151707,9 тысяч тенге;
2) затраты – 169522,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Д. Бралинов
Приложение к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата
от 3 июня 2022 года № 18/220-VII
Приложение 1 решению
Катон-Карагайского районного
маслихата
№ 14/149 – VII от 28 декабря 2021 года
Бюджет Катон-Карагайского сельского округа на 2022 год
Категория
Всего доходы
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І.Доходы