Құйған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/9-VII шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына негізінде, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім ауданы Құйған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
2) кірістер – 84082,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4335,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 129,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5973,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 73644,0мың теңге;
2) шығындар – 84593,5мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 511,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 511,5 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 511,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 13/8-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Куйганского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 30/9-VII
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Куйганского сельского округа Курчумского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 84082,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4335,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 129,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5973,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73644,0 тысяч тенге;
2) затраты – 84593,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -511,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 511,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств -511,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2023 № 13/18-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

2. Аудандық бюджеттен Құйған ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2023 жылға 38296,0 мың теңге сомасында Құйған ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихат торағасы М. Калелов
Күршім
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 30/9-VII шешіміне 1 қосымша
Күршім ауданының Құйған ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 13/8-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. КІРІСТЕР

2. Учесть в бюджете Куйганского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Куйганского сельского округа на 2023 год в сумме 38296,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Курчумского районного маслихата М. Калелов
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 30/9-VII
Бюджет Куйганского сельского округа Курчумского района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2023 № 13/18-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Всего (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1.ДОХОДЫ