2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Маңырақ ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/9-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Маңырақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 120,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 843,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 277,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 243,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -123,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 123,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 123,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 06.11.2023 № 9/9-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Тарбағатай ауданы Маңырақ ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 35 979,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

О бюджете Маныракского сельского округа Тарбагатайского района на 2023 -2025 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 31/9-VII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Маныракского сельского округа Тарбагатайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 120,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 843,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 277,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 243,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -123,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 123,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 123,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.11.2023 № 9/9-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Маныракского сельского округа Тарбагатайского района на 2023 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 35 979,0 тысяч тенге.

3. 2023 жылға арналған Тарбағатай ауданы Маңырақ ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 1 298,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
3-1. 123,2 мың теңге бюджет қаражатының бос қалдықтарының пайдаланылуы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 10.05.2023 № 4/9-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Учесть, что в бюджете Маныракского сельского округа Тарбагатайского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 1 298,0 тысяч тенге.
3-1. Используемые свободные остатки бюджетных средств 123,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.05.2023 № 4/9-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының хатшысы А. Богырбаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 31/9-VII шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Маңырақ ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда- Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 06.11.2023 № 9/9-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КIРICТЕР

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Тарбагатайского районного маслихата А. Богырбаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 30 декабря 2022 года
№ 31/9-VII
Бюджет Маныракского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.11.2023 № 9/9-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ