Ұлан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 96 "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 196 шешімі
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық маслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 96 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26228 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5412378,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2297852,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95415,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2953310,7 мың теңге;
2) шығындар – 5628737,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 198513,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 270647,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 72134,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -414872,4 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 96
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2022 года № 196
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 96 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26228) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5412378,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2297852,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95415,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2953310,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5628737,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 198513,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 270647,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 72134,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -414872,4 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 414872,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 512786,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 814608,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 716693,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 414872,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 512786,5 тысяч тенге;
погашение займов – 814608,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 716693,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Г. Калиева
Приложение к решению
Уланского районного маслихата

10283,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14091,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
856387,0
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
86013,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86013,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
86013,0
2
Әлеуметтiк көмек
713754,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
713754,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
297755,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
58477,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55428,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1740,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
137054,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
74730,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
82370,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56620,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56620,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47620,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2500,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2439850,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1550987,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
326470,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
323380,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3090,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

10283,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14091,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
856387,0
1
Социальное обеспечение
86013,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86013,0
005
Государственная адресная социальная помощь
86013,0
2
Социальная помощь
713754,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
713754,0
002
Программа занятости
297755,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
58477,0
006
Оказание жилищной помощи
6200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55428,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1740,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
137054,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
74730,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
82370,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56620,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56620,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47620,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2500,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2439850,4
1
Жилищное хозяйство
1550987,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
326470,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
323380,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3090,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)