"Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 12-162/VII "2022-2024 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 14-217/VII шешімі.Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 22-366/VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 22-366/VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы №12-162/VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 25994 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 688 833,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 026 015,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 750,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 785,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 630 283,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 700 431,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 296,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64 323,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33 027,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 042 894,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 042 894,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 64 323,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 12-162/VII
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 14-217/VII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 22.12.2022 № 22-366/VII.
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 22.12.2022 № 22-366/VII (вводится в действие с 01.01.2023).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 12-162/VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25994) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 688 833,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 026 015,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 750,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 785,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 630 283,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 700 431,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 296,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 323,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 027,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 042 894,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 042 894,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 64 323,0 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 33 027,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 011 598,2 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 наурыздағы
№ 14-217/VII шешіміне
1 қосымша
Үржар аудандық мәслихатының

погашение займов – 33 027,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 011 598,2 тенге.";
приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата
от 30 марта 2022 года
№ 14-217/VII
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата

1 345 115,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
624 191,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
624 191,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
624 191,0
2
Әлеуметтiк көмек
666 000,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
666 000,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
181 031,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
118 902,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
8 480,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 270,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
93 997,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
86 548,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
58 016,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
110 756,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54 924,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
54 924,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10 194,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
44 730,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 880 884,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
416 386,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
231 500,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
231 500,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
184 886,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
178 386,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 500,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 348 507,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 000,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

1 345 115,0
1
Социальное обеспечение
624 191,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
624 191,0
010
Государственная адресная социальная помощь
624 191,0
2
Социальная помощь
666 000,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
666 000,0
004
Программа занятости
181 031,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
118 902,0
007
Оказание жилищной помощи
8 480,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 270,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
93 997,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 548,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58 016,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
110 756,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54 924,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
54 924,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10 194,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
44 730,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 880 884,0
1
Жилищное хозяйство
416 386,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
231 500,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
231 500,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
184 886,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
178 386,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 500,0
2
Коммунальное хозяйство
2 348 507,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 000,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения