"2022-2024 жылдарға арналған Самар ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-2 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 73-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Самар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққала ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер-56 213,6 мың теңге:
салық түсімдері-3 189,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-450,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері-47 157,9 мың теңге;
2) шығындар - 51 785,0 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу-0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 988,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 988,1 мың теңге:
2. Аққала ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 52 574,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Бастаушы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4,5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29 988,0 мың теңге: салық түсімдері - 1 826,0 мың теңге; салықтық емес түсімдер-0,0 мың теңге; Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге; трансферттер түсімдері-45 132,6 мың теңге; 2) шығындар - 36 966,8 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге: бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге; бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге; 4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге: қаржы активтерін сатып алу-0,0 мың теңге; мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге; 5) бюджет тапшылығы (профициті) - -942,8 мың теңге; 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 942,8 мың теңге:
Қарыздар түсімі-0,0 мың теңге; қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге; бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-942,8 мың теңге.

"О бюджетах сельских округов района Самар на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 9 декабря 2022 года № 7-2
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккала на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 213,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 189,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продаж и основного капитала – 450,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 157,9 тысяч тенге;
2) затраты – 51 785,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 988,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 988,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 988,1 тысяч тенге.
2. Учесть в бюджете сельского округа Аккала объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 52 574,6 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Бастаушинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4,5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 988,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 826,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 162,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 398,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -410,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 410,4тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 410,4тысяч тенге.

4. Бастаушы ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 68462,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. Бастаушы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4,5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін: 1) кірістер - 70 288,0 мың теңге: салық түсімдері - 1 826,0 мың теңге; салықтық емес түсімдер-0,0 мың теңге; Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге; трансферттер түсімдері-68 462,0 мың теңге; 2) шығындар - 70 698,4 мың теңге; 3) Таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге: бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге; бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге; 4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге: қаржы активтерін сатып алу-0,0 мың теңге; мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге; 5) бюджет тапшылығы (профициті) - -410,4 мың теңге; 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 410,4 мың теңге: Поступление займов-0,0 тыс. тенге; погашение займов-0,0 тыс. тенге; используемые остатки бюджетных средств-410,4 тыс. тенге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -322,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 322,8 мың теңге:
Қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-322,8 мың теңге.
6. Құлынжон ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 359 274,7 мың теңге сомасында ескерілсін.
7. Мариногорка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 72 333,6 мың теңге:
салық түсімдері - 1 927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 70 406,6 мың теңге;
2) шығындар - 114 128,3 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу-0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -600,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 600,3 мың теңге:
Қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-600,3 мың теңге.

4. Учесть в бюджете Бастаушинского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 68462,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Кулынжонского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 208 847,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 432,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 450,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 205 965,0 тысяч тенге;
2) затраты – 209 169,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -322,8тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322,8 тысяч тенге.
6. Учесть в бюджете Кулынжонского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 359 274,7 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Мариногорского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 333,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 927,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 406,6 тысяч тенге;
2) затраты – 72 933,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -600,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 600,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 600,3 тысяч тенге.

8. Мариногорка ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 111 601,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
9. Миролюбовка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін: 1) кірістер - 50 314,0 мың теңге:
салық түсімдері - 1 771,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері-48 543,0 мың теңге;
2) шығындар - 51 000,4 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу-0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -686,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 686,4 мың теңге:
Қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-686,4 мың теңге.
10. Миролюбовка ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 48 543,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
11. Палатцы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер-46 162,6 мың теңге:
салық түсімдері - 1 030,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері-45 132,6 мың теңге;
2) шығындар-47 105,4 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу-0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -942,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 942,8 мың теңге:
Қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
Қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-942,8 мың теңге.
12. Палатцы ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 44 637,6 мың теңге сомасында ескерілсін.

8. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 111 601,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Миролюбовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 314,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 771,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 543,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51 000,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -686,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 686,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 686,4 тысяч тенге.
10. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 48 543,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Палатцынского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 162,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 030,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 132,6 тысяч тенге;
2) затраты – 47 105,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -942,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 942,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 942,8 тысяч тенге.
12. Учесть в бюджете Палатцынского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 44 637,6 тысяч тенге.

13. Самар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 111 283,1 мың теңге:
салық түсімдері - 24 137,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 50,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 87 096,1 мың теңге;
2) шығындар - 118 161,5 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу-0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 878,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 878,4 мың теңге:
Қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-6 878,4 мың теңге.
14. Самар ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 98 573,8 мың теңге сомасында ескерілсін.
15. Сарыбел ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 36 102,0 мың теңге:
салық түсімдері - 2 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0,0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 33 802,0 мың теңге;
2) шығындар - 36 966,8 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу-0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -864,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 864,8 мың теңге:
Қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

13. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 283,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 137,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 096,1 тысяч тенге;
2) затраты – 118 161,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 878,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 878,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 878,4 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджете Самарского сельского округа объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 98 573,8 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Сарыбельского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 102,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 802,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 966,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -864,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 864,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;