2023-2025 жылдарға арналған Желаев ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 22-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Орал қаласының Желаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 517 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 533 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 123 769 мың теңге;
2) шығындар – 140 448 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 931 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 931 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 08.12.2023 № 6-4 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға Желаев ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Орал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-2 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2023 жылға Желаев ауылдық округінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 83 571 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете Желаевского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 22-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Желаевского сельского округа города Уральск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 517 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 533 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 123 769 тысяч тенге;
2) затраты – 140 448 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 931 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 931 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 931 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 08.12.2023 № 6-4 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Поступления в бюджет Желаевского сельского округа на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Уральского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 22-2 "О городском бюджете на 2023-2025 годы".
3. Учесть в бюджете Желаевского сельского округа на 2023 год поступление субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 83 571 тысяча тенге.

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихат хатшысы Е.Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 22–3 шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Желаев ауылдық округінің бюджеті

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Уральского городского маслихата Е.Калиев
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 27 декабря 2022 года № 22-3
Бюджет Желаевского сельского округа на 2023 год