2023-2025 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 22-5 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 314 242 мың теңге:
салықтық түсімдер – 30 914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 717 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 095 теңге;
трансферттер түсімі – 278 516 мың теңге;
2) шығындар – 321 882 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 640 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 640 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 640 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 08.12.2023 № 6-6 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға Круглоозерный кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Орал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-2 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2023 жылға Круглоозерный кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 180 115 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджете поселка Круглоозерный на 2023-2025 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 22-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 314 242 тысячи тенге:
налоговые поступления – 30 914 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 717 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 095 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 278 516 тысяч тенге;
2) затраты – 321 882 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 640 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 640 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 640 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 08.12.2023 № 6-6 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Поступления в бюджет поселка Круглоозерный на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Уральского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 22-2 "О городском бюджете на 2023-2025 годы".
3. Учесть в бюджете поселка Круглоозерный на 2023 год поступление субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 180 115 тысяч тенге.

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихат хатшысы Е.Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 22-5 шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Уральского городского маслихата Е.Калиев
Приложение 1
к решению Уральского городского
маслихата
от 27 декабря 2022 года № 22-5
Бюджет поселка Круглоозерный на 2023 год