Ақжайық аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 17-2 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26321 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 488 871 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 490 175 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 321 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 525 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 980 850 мың теңге;
2) шығындар – 11 818 577 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 104 537 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 183 780 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 111 857 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 434 243 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 434 243 мың теңге;
қарыздар түсімі – 183 780 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 111 857 мың теңге;

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 11-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 июля 2022 года № 17-2
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 11-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26321) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 488 871 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 490 175 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 321 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 525 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 980 850 тысяч тенге;
2) затраты – 11 818 577 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104 537 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 183 780 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 111 857 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -434 243 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 434 243 тысячи тенге;
поступление займов – 183 780 тысячи тенге;
погашение займов – 111 857 тысяч тенге;

003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
66372
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27218
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27218
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
88592
1
Ауыл шаруашылығы
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
0
6
Жер қатынастары
25673
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
25673
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25673
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
62919
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
62919
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
62919
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49086
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49086
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
49086
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
37086
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
0
12
Көлік және коммуникация
826786
1
Автомобиль көлігі
826286
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
66372
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27218
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
27218
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
88592
1
Сельское хозяйство
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
0
6
Земельные отношения
25673
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
25673
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25673
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
007
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
62919
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
62919
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки
специалистов
62919
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49086
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49086
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
49086
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
37086
002
Создание информационных систем
0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
12000
015
Капитальные расходы государственного органа
0
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
826786
1
Автомобильный транспорт
826286
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)