Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 4-12 "Бөрлі ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 тамыздағы № 21-1 шешімі
Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі №4-12 "Бөрлі ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Бөрлі ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспары қосымшаға сәйкес 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген карталарын осы Жоспардың 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 қосымшаларына сәйкес.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К.Ермекбаев
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 55- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Ақбұлақ ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 56- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Ақсу ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 57- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Бөрлі ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 58- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Бумакөл ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 59- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Достық ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 60- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Жарсуат ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 61- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Қанай ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 62- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Қарағанды ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 63- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Қарақұдұқ ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 64- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Кентүбек ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 65- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Приурал ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 66- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Пугачев ауылдық округінің картасы
Бөрлі ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 67- қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген Успен ауылдық округінің картасы

О внесении дополнения в решение Бурлинского районного маслихата от 20 апреля 2021 года № 4-12 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Бурлинскому району на 2021-2022 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 августа 2022 года № 21-1
Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 20 апреля 2021 года №4-12 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Бурлинскому району на 2021-2022 годы" следующее дополнение:
в План по управлению пастбищами и их использованию по Бурлинскому району на 2021-2022 годы утвержденным указанным решением дополнить подпунктом 8) согласно приложения к настоящему решению:
"8) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей согласно приложениям 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 к настоящему Плану.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Секретарь маслихата К. Ермекбаев
Приложение 55
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Акбулакского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 56
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Аксуского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 57
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Бурлинского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 58
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Бумакольского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 59
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Достыкского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 60
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Жарсуатского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 61
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Канайского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 62
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Карагандинского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 63
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Каракудукского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 64
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Кентубекского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 65
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Приурального сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 66
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Пугачевского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Приложение 67
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
на 2021-2022 годы
по Бурлинскому району
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ Успеновского сельского округа, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей