Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №13-6 "2022-2024 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Достық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 23-7 шешімі
Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы №57-19 "2022-2024 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Достық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 29 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 49 179 мың теңге;
2) шығындар – 50 903 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 210 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 210 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года №13-6 "О бюджете сельского округа Достық Бурлинского района на 2022-2024 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 ноября 2022 года № 23-7
Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года №13-6 "О бюджете сельского округа Достық Бурлинского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Достық Бурлинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 693 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 450 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 179 тысяч тенге;
2) затраты – 50 903 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 210 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 210 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 210 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.