2023-2025 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Қарағанды ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-10 шешімі.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 17.01.2023 № 25-11 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 20223-2025 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Қарағанды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 046 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 040 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 855 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 53 151 мың теңге;
2) шығындар – 56 509 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 463 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 463 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 463 мың теңге.

О бюджете Карагандинского сельского округа Бурлинского района на 2023-2025 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2022 года № 24-10.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.01.2023 № 25-11 (вводится в действие с 01.01.2023).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карагандинского сельского округа Бурлинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 046 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 040 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 855 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 53 151 тысяча тенге;
2) затраты – 56 509 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 463 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 463 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 463 тысячи тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 10.11.2023 № 8-16 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К.Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 24-10 шешіміне 1 –қосымша
2023 жылға арналған Қарағанды ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 10.11.2023 № 8-16 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.11.2023 № 8-16 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата К.Ермекбаев
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 23 декабрь 2022 года № 24-10
Бюджет Карагандинского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.11.2023 № 8-16 (вводится в действие с 01.01.2023).
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование