Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 шілдедегі № 18-1 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26231 болып тіркелген) мынандай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 769 475 мың теңге:
салықтық түсімдер – 567 725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 909 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 293 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 183 548 мың теңге;
2) шығындар – 5 939 188 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 855 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 87 295 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 440 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -218 568 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218 568 мың теңге:
қарыздар түсімі – 87 295 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 38 440 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 169 713 мың теңге.
1-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 82 120 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Бөкей ордасы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Бокейординского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №12-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 июля 2022 года № 18-1
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №12-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26231) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 769 475 тысяч тенге:
налоговые поступления – 567 725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 909 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 293 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 183 548 тысяч тенге;
2) затраты – 5 939 188 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 855 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 87 295 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 440 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 218 568 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 218 568 тысячи тенге:
поступление займов – 87 295 тысяч тенге;
погашение займов – 38 440 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 169 713 тысяч тенге.
пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1.Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты сельским (города районного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 82 120 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм сельским бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Бокейординского района."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2 557
3
Ақпараттық кеңiстiк
150 011
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 732
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 732
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
137 279
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
137 279
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
69 005
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
49 094
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 437
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
21 978
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 679
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
19 911
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 911
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51 332
6
Жер қатынастары
21 123
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21 123
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 503
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 620
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
30 209
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 209
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
30 209
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33 862
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33 862
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
33 862
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 862
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

2 557
3
Информационное пространство
150 011
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 732
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 732
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
137 279
006
Функционирование районных (городских) библиотек
137 279
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
69 005
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
49 094
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
24 437
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
21 978
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 679
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
19 911
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
19 911
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51 332
6
Земельные отношения
21 123
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21 123
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 503
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 620
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
30 209
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 209
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
30 209
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33 862
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33 862
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
33 862
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
25 862
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов