Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 7-6 "Бөкей ордасы ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 20-2 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 7-6 "Бөкей ордасы ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Бөкей ордасы ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспары қосымшаға сәйкес 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген карталарын осы Жоспардың 8, 9, 10, 11, 12, 13,14 қосымшаларына сәйкес.".
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Л.Қайырғалиева
Бөкей ордасы ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 8-қосымша
Жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бисен ауылдық округі
Бөкей ордасы ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 9-қосымша
Жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Мұратсай ауылдық округі
Бөкей ордасы ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 10-қосымша
Жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Орда ауылдық округі
Бөкей ордасы ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 11-қосымша
Жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Сайқын ауылдық округі
Бөкей ордасы ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 12-қосымша
Жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Саралжын ауылдық округі
Бөкей ордасы ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 12-қосымша
Жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Темір Масин ауылдық округі
Бөкей ордасы ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 14-қосымша
Жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Ұялы ауылдық округі

О внесении дополнения в решение Бокейординского районного маслихата от 21 июля 2021 года № 7-6 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Бокейординскому району на 2021-2022 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 сентября 2022 года № 20-2
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 21 июля 2021года № 7-6 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Бокейординскому району на 2021-2022 годы" следующее дополнение:
в План по управлению пастбищами и их использованию по Бокейординскому району на 2021-2022 годы утвержденным указанным решением дополнить подпунктом 7-1) согласно приложениям к настоящему решению:
"7-1) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей согласно приложениям 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему Плану.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Л. Кайргалиева
Приложение 8
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Бокейординскому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Бисенский сельский округ
Приложение 9
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Бокейординскому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Муратсайский сельский округ
Приложение 10
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Бокейординскому
району на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Урдинский сельский округ
Приложение 11
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Бокейординскому
району на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Сайхинский сельский округ
Приложение 12
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Бокейординскому
району на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Саралжинский сельский округ
Приложение 13
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Бокейординскому
району на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Темир Масинский сельский округ
Приложение 14
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Бокейординскому
району на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей
Уялинский сельский округ