Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 ақпандағы №17-3 "Жаңақала ауданының азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 18-1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 ақпандағы № 17-3
"Жаңақала ауданының азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы
С. Жардемалиев

Об отмене решения Жангалинского районного маслихата от 23 февраля 2022 года №17-3 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Жангалинского района"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 марта 2022 года № 18-1
В соответствии с  Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Жангалинского районного маслихата от 23 февраля 2022 года №17-3 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Жангалинского района" отменить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Временно исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
С. Жардемалиев