Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 шілдедегі № 24-1 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26230 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 319 434 мың теңге:
салықтық түсімдер – 802 048 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 463 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 494 923 мың теңге;
2) шығындар – 6 689 467 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 104 696 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 165 402 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60 706 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 474 729 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 474 729 мың теңге:

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 15-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 июля 2022 года № 24-1
Жангалинский районный маслихат Западно-Казахстанский области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 15-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26230) следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 319 434 тысячи тенге:
налоговые поступления – 802 048 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 463 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 494 923 тысячи тенге;
2) затраты – 6 689 467 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104 696 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 165 402 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60 706 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 474 729 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 474 729 тысяч тенге:

203 130
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
203 130
2
Спорт
95 516
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
93 635
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
78 944
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 447
010
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан(облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелері дайындау және олардың облыстық жарыстарына қатысу
9 244
3
Ақпараттық кеңiстiк
149 940
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10 488
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
10 488
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
139 452
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
139 452
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
78 519
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
51 347
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 155
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33 192
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27 172
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 172
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
86 412
6
Жер қатынастары
31 593
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
31 593
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 764
003
Елді мекендерді жер - шаруашылық орналыстыру
4 829
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
54 819
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
54 819
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
54 819
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 285
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 285
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26 285
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

203 130
003
Поддержка культурно-досуговой работы
203 130
2
Спорт
95 516
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
93 635
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
78 944
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 447
010
Подготовка и участие членов сборных команд района(города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных мероприятиях
9 244
3
Информационное пространство
149 940
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10 488
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
10 488
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
139 452
006
Функционирование районных (городских) библиотек
139 452
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
78 519
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
51 347
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18 155
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33 192
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
27 172
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
86 412
6
Земельные отношения
31 593
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
31 593
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
26 764
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
4 829
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
54 819
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
54 819
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
54 819
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 285
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 285
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26 285
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)