Жаңақала ауданы бойынша 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 246 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы №498 "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №14010 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Жангалинскому району на 2023 год
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2022 года № 246
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О социальной защите для лиц с инвалидностью в Республики Казахстан", "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года №498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №14010), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңақала ауданы бойынша тізімдік саны бар ауыр жұмыстары, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота жұмыскерлердің екі пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. "Жаңақала ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте осы қаулыны оның ресми жариялағанынан кейін Жаңақала ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в размере двух процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по Жангалинскому району.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жангалинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жангалинского района после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Еслямғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі Д.Закарин
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 8 желтоқсандағы
№246 қаулысына қосымша
Жаңақала ауданы бойынша тізімдік саны бар ауыр жұмыстары, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
70
2%
1
2
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Жаңақала колледжі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
65
2%
1
3
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Карманов "мектеп-бөбекжай-балабақша" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
62
2%
1
4
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Айдархан жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
73
2%
1
5
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Д.Нұрпейісова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
78
2%
1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Еслямгалиеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Д. Закарин
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 8 декабря 2022 года №246
Квота рабочих мест для трудоустройства для лиц с инвалидностью, без учета рабочих мест на тяжелых работах, с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по Жангалинскому району
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Размер квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное учреждение "Отдел образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
70
2%
1
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жангалинский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области
65
2%
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Кармановский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
62
2%
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа Айдархан" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
73
2%
1
5
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Д.Нурпеисовой" Жангалинского районного отдела образования управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
78
2%
1