2023-2025 жылдарға арналған Жаңақала ауданы С.Мендешев ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 32-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған С.Мендешев ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 843 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 695 мың теңге;
2) шығындар – 30 624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 781 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 781 мың теңге.

О бюджете С.Мендешевского сельского округа Жангалинского района на 2023-2025 годы
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 32-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет С.Мендешевского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 843 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 108 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 695 тысяч тенге;
2) затраты – 30 624 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -781 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 781 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 781 тысяча тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 28.11.2023 № 12-8 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған С.Мендешев ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Жаңақала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2023 жылға арналған С.Мендешев ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 22 931 мың теңге көлемінде ескерілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.11.2023 № 12-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Поступления в бюджет С.Мендешевского сельского округа на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы".
3. Учесть в бюджете С.Мендешевского сельского округа на 2023 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 22 931 тысяча тенге.

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С.Жардемалиев
Аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 32-8 шешіміне 1- қосымша
2023 жылға арналған С.Мендешев ауылдық округінің бюджеті

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата С.Жардемалиев
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 32-8
Бюджет С.Мендешевского сельского округа на 2023 год