Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №12-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 16-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №12-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26159 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 693 499 мың теңге:
салықтық түсімдер – 547 166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 130 213 мың теңге;
2) шығындар – 6 119 378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 787 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 55 134 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 347 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -441 666 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 441 666 мың теңге:
қарыздар түсімі – 55 134 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39 347 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 425 879 мың теңге.";
4 - тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 1 490575 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
бесінші абзац жаңа редакцияда жасылсын:
"протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнайы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдары кеңейту, ақпаратты Брайль қарпімен енгізу/шығару арқылы сөйлеу синтезі бар портативтік тифлокомпьютерге – 1 821 мың теңге;";
5 - тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 271 634 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
төртінші абзац жаңа редакцияда жасылсын:
"факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлер еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне арналған шығыстарға" – 235 634 мың теңге;";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №12-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2022 года № 16-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №12-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26159) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 693499 тысяч тенге:
налоговые поступления – 547 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 130 213 тысячи тенге;
2) затраты – 6 119 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 787 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 55 134 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 347 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -441 666 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 441 666 тысяч тенге:
поступление займов – 55 134 тысячи тенге;
погашение займов – 39 347 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 425 879 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в новой редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета в общей сумме 1 490575 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в новой редакции:
"на протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля – 1 821 тысяча тенге;";
в пункте 5:
абзац первый изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 271634 тысячи тенге:";
абзац четвертый изложить в новой редакции:
"на расходы на новую систему оплаты труда государственных служащих основанной на факторно-бальной шкале – 235 634 тысячи тенге;".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.