Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 9-2 "Бәйтерек ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 тамыздағы № 20-2 шешімі
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы №9-2 "Бәйтерек ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Бәйтерек ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар:
мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген карталарын осы Жоспардың 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 - қосымшаларына сәйкес;";
мынадай 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 – қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н. Хайруллин
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 118 - қосымша
Бәйтерек ауданы Белес ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдарыбелгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 119 - қосымша
Бәйтерек ауданы Дариян ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдарыбелгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 120 - қосымша
Бәйтерек ауданы Достық ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдарыбелгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 121 - қосымша
Бәйтерек ауданы Егіндібұлақауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдарыбелгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 122 - қосымша
Бәйтерек ауданы Атамекен ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдарыбелгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 123 - қосымша
Бәйтерек ауданы Зеленый ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдарыбелгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 124 - қосымша
Бәйтерек ауданы Бейбітшілік ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 125 - қосымша
Бәйтерек ауданы Көшім ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
жоларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 126 - қосымша
Бәйтерек ауданы Макаров ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 127 - қосымша
Бәйтерек ауданы Махамбет ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 128 - қосымша
Бәйтерек ауданы Мичурин ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 129 - қосымша
Бәйтерек ауданы Переметныйауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 130 - қосымша
Бәйтерек ауданы Раздольный ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 131 - қосымша
Бәйтерек ауданы Рубежин ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 132 - қосымша
Бәйтерек ауданы Сұлу көл ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 133 - қосымша
Бәйтерек ауданы Трекин ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 134 - қосымша
Бәйтерек ауданы Құрманғазы ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 135 - қосымша
Бәйтерек ауданы Чиров ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 136 - қосымша
Бәйтерек ауданы Шалғай ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 137- қосымша
Бәйтерек ауданы Щаповауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
жоларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 138 - қосымша
Бәйтерек ауданы Янайкин ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Бәйтерек ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 139 - қосымша
Бәйтерек ауданы Январцев ауылдық округ маңында орналасқан жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағатандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы

О внесении дополнений в решение маслихата района Байтерек от 5 ноября 2021 года № 9-2 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по району Байтерек на 2021-2022 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31 августа 2022 года № 20-2
маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести следующие дополнения в решение Решение маслихата района Байтерек от 5 ноября 2021 года №9-2 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по району Байтерек на 2021-2022 годы".
План по управлению пастбищами и их использованию по району Бәйтерек на 2021-2022 годы, утвержденному указанным решением:
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) карту, на которой в зависимости от местных условий и особенностей установлены внешние и внутренние границы и площади пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения в выпасе сельскохозяйственных животных личного подворья, согласно приложениям 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 к настоящему плану.";
дополнить приложениями 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Н. Хайруллин
Приложение 118
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей сельского округа Белес района Бәйтерек
Приложение 119
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Дарьинского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 120
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей сельского округа Достық района Бәйтерек
Приложение 121
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей сельского округа Егіндібұлақ района Бәйтерек
Приложение 122
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей сельского округа Атамекен района Бәйтерек
Приложение 123
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Зеленовского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 124
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей сельского округа Бейбітшілік района Бәйтерек
Приложение 125
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Кушумского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 126
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Макаровского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 127
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Махамбетского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 128
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Мичуринского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 129
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Переметнинского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 130
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Раздольненского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 131
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Рубежинского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 132
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей сельского округа Сұлу көл района Бәйтерек
Приложение 133
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Трекинского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 134
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей сельского округа Құрманғазы района Бәйтерек
Приложение 135
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Чировского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 136
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей сельского округа Шалғай района Бәйтерек
Приложение 137
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Щаповского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 138
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Янайкинского сельского округа района Бәйтерек
Приложение 139
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по району
Бәйтерек на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей Январцевского сельского округа района Бәйтерек